Anioł z różyczkami

Długa przerwa wystąpiła od mojego ostatniego wpisu, ale niestety też nowe prace w tym czasie nie powstawały. Dopiero udało mi się zakończyć pierwszego aniołka Krystal na szydełku. Aniołek ma około 25 cm wysokości. W planach jest już kolejny :-).

Włóczka: Muza 10 100g / 525 m
Szydełko: 1.1 mm

Anioł_2Anioł_3Anioł_1

6 Komentarze

  • Bardzo dziękuję :). Takie komentarze motywują do działania. Prace z zasady wykonuję na prezenty czy po prostu dla znajomych :)

 1. NIESAMOWITE !!! Nie wiedziałam, że takie piękne rzeczy mogą powstać na szydełku. Przepiękne – jak to jest usztywnione? Dziękuję za udział w moim candy i umieszczenie banerku. Pozdrawiam gorąco

  • Dziękuję bardzo :)
   Usztywniałam anioła w krochmalu Ługa na przygotowanej wcześniej do tego celu butelce służącej jako stelaż. Musi tak pozostać do wyschnięcia. Skrzydła usztywniałam oddzielnie.

 2. Piękny anioł :) Bardzo chciałabym takiego wydziergać i obdarować bliską osobę na święta. Intensywnie szukam schematu by wykonać to dzieło niestety na razie bez powodzenia. W związku z czym czy mogłabym prosić o wskazówki co do wykonania/ schematu. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

  • Dziękuję za miły komentarz. Mam nadzieję, że praca nad aniołkiem idzie dobrze. Z chęcią zobaczę efekt końcowy :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.